Volchem na závodu Saar Challenge!

Nemáte-li třetí víkend v září co podniknout a rádi běháte, přihlašte se na závod! 19. září 2020 se koná už 6. ročník běžeckého závodu v kouzelné krajině Žďárských vrchů - Saar Challenge.

Saar Challenge nabízí tři trasy, které se od sebe liší svou délkou a obtížností. Nejdelší je dlouhá 70 kilometrů. Závodník při ní nastoupá více než 1 500 výškových metrů a zdolá nejvyšší místa Žďárských vrchů. Další dvě trasy jsou dlouhé 44 a 21 km, ani na nich nebude o kopce nouze. Na trati Saar Challenge Vás čeká terén, polní a lesní cesty, pěšinky, louky, kamenité výběhy, místy technické seběhy, ale hlavně minimum asfaltu.

Odměnou vám bude nejenom krásné výhledy, dobrý pocit a pořádné procvičení svalů. Získat můžete i zajímavé ceny včetně běžeckých hodinek značky Garmin, nebo třeba balíčku výživových doplňků v hodnotě pěti tisíc korun.

A když už tam budete, zastavte se i u nás - VOLCHEM se bude závodu účastnit také. Nepoběžíme, ale zato vám pomůžeme se občerstvit v občerstvovací stanici.

Těšíme se na vás!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení