Volchem Bruciagrassi Fat Burner 210 tablet

Doplněk stravy obsahující účinnou látku Glukomannan v množství, které v rámci nízkokalorické stravy pomáhá snižovat tělesnou hmotnost.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: BRU210CPR
990 Kč
Volchem Bruciagrassi Fat Burner 210 tablet

 

Glukomannan obsažený v Bruciagrassi je pektinový polysacharid získávaný z rostliny Konjac. Pro lidský organismus je nestravitelný. Zatímco většina druhů vlákniny zvětší v žaludku svůj objem přibližně 5x, glukomannan zvětší svůj objem více než 50x!!! 

Díky rozpustnosti glukomannanu ve vodě, jeho vysoké molekulové hmotnosti a viskozitě tak v žaludku při doporučené dávce 3 g denně vznikne více než 150 ml gelového nestravitelného obsahu bez energetického potenciálu. To způsobuje delší pocit sytosti vedoucí k následnému snížení příjmu energie. Glukomanann v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti. Tohoto účinku dosáhnete, pokud dodržíte doporučené denní dávkování - 3 g denně ve třech dávkách po 1 g. 

Toto tvrzení bylo v roce 2012 na základě odborné analýzy schváleno expertní skupinou Evropské komise a zařazeno mezi zdravotní tvrzení.

bruciagrassi

 

Bruciagrassi obsahuje také HPMC 

HPMC - celým názvem hydroxypropylmethylcelulóza je potravinářská přísada z celulózy, která v kombinaci s vodou vytváří viskózní roztok. Ten může snížit vstřebávání tuků a sacharidů přispívajících ke zvýšení cholesterolu a glykémie. 

HPMC přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (při dávce 5 g) a také k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle. Účinku dosáhnete při dávce 4 g HPMC společně s tímto jídlem.

   

Dr. Voltapo a jeho tým vycházeli z několika odborných studií týkajících se účinku glukomannanu a HPMC prováděných od 80. let minulého století do současnosti. Při těchto studiích byly účinné látky podávány skupině uživatelů a byl prováděn slepý test, kdy jedna skupina dostává placebo a druhá účinnou látku. Právě tehdy se prokázal výše zmíněný efekt obsažených látek.

Studie byly publikovány také v EFSA Journal 2010. EFSA Journal zveřejňuje vědecká doporučení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (anglicky European Food Safety Authority – tedy zkráceně EFSA), který podporuje zásady a opatření přijatá k ochraně evropských spotřebitelů a životního prostředí.

Naše doporučení: pokud jíte nepravidelně a následně máte pocit „nezvladatelného hladu“, je třeba tento nesprávný návyk změnit. Jedině tak nastartujete metabolismus, správnou funkci střev a nebude u vás docházet k velkým výkyvům hladiny cukru v krvi. Bruciagrassi vám díky svým účinkům může pomoci se tohoto „zlozvyku“ zbavit.

Pamatujte, že pro dosažení úspěchu je třeba jíst v menších dávkách a pravidelně. Zapomeňte na jednostranně zaměřené diety. Dodržujte také pitný režim. Vynechte slazené nápoje, které obsahují „skryté kalorie“ v podobě rychlých cukrů.

azuje pestrou stravu. Při nedostatečném zapití vodou může hrozit osobám s polykacími obtížemi udušení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě̌ do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí́ za případné škody vzniklé́ nevhodným použitím nebo skladovaním. Minimální́ trvanlivost viz datum na obalu

Obsah balení

210 tabs

Složení: E 464 hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC) Ph.Eur., glukomannan (z kořenů Amorphophallus konjac K.Koch), kofein Ph.Eur.

Dávkování: 6-10 tablet denně rozdělených do tří dávek. Zapijte dostatečným množstvím vody, aby se látka dostala do žaludku.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah slunečního záření. Nevystavujte vlhkosti a mrazu.

Upozornění: U osob s polykacími obtížemi nebo zapitím nedostatečným množstvím tekutiny může dojít k udušení. Není vhodný pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy. Nejedná se o náhradu pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučené dávkování.

Obsah balení: 210 tablet, 243 g

Minimální trvanlivost: viz datum uvedený na obalu

Výrobce: Volchem srl, Itálie
Výhradní zastoupení pro Českou republiku a dovoz: ARP Servis s.r.o., Mezi Mosty 1845, 530 03 Pardubice, Česká republika

www.volchem.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora hubnutí - přípravky a doplňky stravy
BRUCIAGRASSI: OBSAH V 10 TABLETÁCH
Energetická hodnota: 88 kJ
Tuky: 0 g
Sacharidy: 0 g
Bílkoviny: 0 g
Sůl: 0 g
Kofein: 75 mg
Glucomannan: 3 g
HPMC: 8 g
Vláknina: 11 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: