Garance kvality

Na obalech jednotlivých produktů VOLCHEM naleznete tyto ikonky:

doping free

100% doping free

Značka Volchem garantuje svým uživatelům, že produkty neobsahují žádné zakázané látky ani látky dopingového charakteru a splňují podmínky Světové antidopingové agentury WADA.

 iso

ISO22000

Společnost VOLCHEM pravidelně prochází náročnou certifikací ISO22000, která komplexním způsobem zaručuje bezpečnost potravin v rámci celého procesu výroby a manipulace s potravinami a zásobování potravinami bezpečnými pro lidskou spotřebu. Zároveň sjednocuje zásady systému analýzy nebezpečí a kritických kontrolních bodů (HACCP). Tato mezinárodní norma minimalizuje možnosti výskytu nekvalitních a zdravotně závadných potravin. 

lactose

Ok for Lactose Intolerant

Produkty VOLCHEM označené tímto logem mají velmi nízký obsah laktózy - v případě produktů s obsahem mléčných složek je podíl laktózy pod 1 % obsahu, u ostatních produktů označených touto ikonou je obsah laktózy nulový.

 gf

Gluten Free 

Produkty VOLCHEM označené logem Gluten free vyhovují svým složením osobám s alergií na lepek nebo osobám, které se stravují bezlepkovou dietou v rámci svého výživového plánu.

 vegan  vegetarian

Vegan – Vegetarian

Produkty VOLCHEM označené tímto logem vyhovují podmínkám vegetariánského nebo veganského způsobu stravování.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení